З 14 грудня міжнародні поїзди будуть їздити за новим графіком


З 14 грудня міжнародні поїзди будуть їздити за новим графіком

Новий графік руху пасажирських поїздів у міжнародному сполученні на 2008/2009 рік буде введений у дію з 00 години 00 хвилин 14 грудня.

Про це повідомила УНІАН прес-служба "Укрзалізниці".

Відповідно до повідомлення, при складанні нового графіка залізничники приділили увагу заходам щодо поліпшення організації пасажирських перевезень. Зокрема, була підвищена швидкість руху поїздів, скорочений час проходження та встановлено більш зручний для пасажирів час відправлення і прибуття.

Новим графіком передбачене курсування 21 пари поїздів у країни Заходу, у тому числі - 7 пар поїздів формування "Укрзалізниці" і 14 пар поїздів - формування залізниць інших країн. Крім того, курсують 24 безпересадкові вагони "Укрзалізниці" у Варшаву, Берлін, Прагу, Пшемисль, Відень, Бургас, Варни, Салоніки, Загреб, Белград.

У новому графіку руху поїздів у міжнародному сполученні передбачені певні зміни. Зокрема, відкрите нове безпересадкове сполучення, встановлено курсування нових безпересадкових вагонів:

- Харків-Прага (Чехія) формування "Укрзалізниці" – цілорічно 1 раз на тиждень;

- Київ-Бар (Чорногорія) формування "Укрзалізниці" - у літній період 1 раз на тиждень;

- Вроцлав (Польща) - Одеса формування Польських залізниць - на новорічні свята та у літній період;

- Гдиня (Польща) - Одеса формування Польських залізниць - улітку щодня.

Для поліпшення умов проїзду пасажирів поїзда №29/30 Київ-Берлін у сезонний період змінений розклад руху. Відтепер він буде відправлятися з Києва о 9.24 (замість 8.00), буде прибувати в Берлін о 9.09 (замість 7.30), буде відправлятися з Берліна о 15.07 (замість 21.13), буде прибувати в Київ о 16.48 (замість 22.52). У зв'язку зі зміною розкладу руху поїзда зменшений час у дорозі проходження безпересадковими вагонами Одеса-Берлін, Харків-Берлін, Донецьк-Берлін, Сімферополь-Берлін.

Також змінений розклад руху поїзда №67/68 Київ-Варшава: відправлення з Києва о 15.31 (замість 13.10), прибуття у Варшаву о 8.34 (замість 7.00), відправлення з Варшави о 16.30 (замість 21.05), прибуття в Київ о 10.28 (замість 14.40).

У цілому Україна має міжнародне пасажирське безпересадкове сполучення з 12 країнами Заходу: Польща, Німеччина, Угорщина, Сербія, Македонія, Греція, Хорватія, Болгарія, Румунія, Словаччина, Австрія, Чехія.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "УНІАН", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua