Зростання ставок по депозитах для юридичних осіб зупиниться у грудні


Зростання ставок по депозитах для юридичних осіб зупиниться у грудні

Середні ставки по депозитах для підприємців у новорічні акції досягнуть своєї стелі. Наступний пік зростання річних банківські експерти прогнозують у квітні.

За даними компанії "Простобанк Консалтинг", середня ставка по депозитах для юридичних осіб у національній валюті терміном на один рік на початку грудня досягла 15,39% річних. При цьому, за даними компанії, із серпня 2008 року середня по банках ставка росла з дельтою плюс 1% річних на місяць, незважаючи на заяви експертів про те, що ставки близькі до максимально можливих значень, які тільки можуть запропонувати банки.

Тепер експерти прогнозують різке збільшення ставок по депозитах для бізнесу, а слідом за ним - зупинку зростання до весни.

"На мій погляд, відсотки по депозитах для юридичних осіб будуть рости до кінця грудня. У січні-лютому 2009 р. можливе певне затишшя у зв'язку з малою активністю з кредитування, на що вплине нинішня ситуація із промисловістю в країні, а також деяка сезонність. Але ставки протягом цього часу будуть утримуватися на рівні 18-22% річних, - вважає В'ячеслав Гладишев, начальник відділу координації роботи з агентською мережею VAB Банку. - На початку весни, можливо, вартість депозитів знову почне рости і досягне свого піка до кінця квітня. Що стосується літа, залишається сподіватися, що наш уряд вживе певних заходів з подолання кризи й у цьому випадку депозити юридичних осіб у зв'язку з наміченим падінням девальвації гривні, стануть більш дешевими".

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Кредит&Депозит
Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua