Порошенко та представники МВФ обговорили принципи економічного співробітництва


Порошенко та представники МВФ обговорили принципи економічного співробітництва

Голова ради Національного банку України Петро Порошенко 10 грудня провів зустріч з представниками місії Фінансового департаменту МВФ, яка перебуває з візитом в Україні, повідомляє прес-служба П.Порошенка. Під час зустрічі були обговорені принципи економічного співробітництва. У ході діалогу сторони проаналізували перші результати антикризових заходів та висловили свої оцінки щодо їх ефективності та бачення подальших кроків.

Голова ради НБУ висловив переконання в тому, що для досягнення результативності дій серед першочергових заходів, які б сприяли стабілізації економічної ситуації в Україні, необхідним є покращення стану платіжного балансу, збільшення прозорості при наданні рефінансування банкам та формування "фонду безпеки" для надання допомоги людям, які втратили або втратять роботу внаслідок поширення негативного впливу кризи на економіку держави. П.Порошенко зазначив, що "за умов виконання цих кроків, негативні настрої як серед населення, так і серед суб"єктів господарювання вдасться вгамувати". Також, П.Порошенко та керівник місії Кріс Хемус дійшли згоди у питанні щодо необхідності удосконалення механізмів контролю, які потребують запровадження ефективно діючої системи запобіжних заходів Національного банку та розпорядників бюджету.

Крім того, в ході зустрічі сторони обговорили політичну ситуацію в Україні, обрання спікера та хід формування коаліції, яке наразі дає впевненість на стабільність в українській владі. П.Порошенко висловив впевненість, що тепер парламент держави має реальну можливість відновити працездатність та дієвіше долучитися до розробки другого етапу програми з протидії наслідкам кризи. У ході обговорення було відмічено, що факт політичної стабільності дає оптимістичний сигнал для всієї української фінансової системи.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua