Опитування: Банки Wall Street, що отримали допомогу від держави, повинні скасувати бонуси


Опитування: Банки Wall Street, що отримали допомогу від держави, повинні скасувати бонуси

Три чверті американців вважають, що Goldman Sachs Group Inc., Citigroup Inc. та інші банки, що одержали від держави гроші платників податків, повинні цього року скасувати всі бонуси, повідомляє Bloomberg.

Більшість учасників опитування, проведеного Bloomberg і Los Angeles Times 6-8 грудня, заявили також, що в уряду повинно бути право голосу в тому, як управляються ці компанії, а майже дві третини висловилися за жорсткість регулювання у фінансовій галузі.

Американці виступають також за масштабне збільшення бюджетних витрат для підтримки економіки, поза залежністю від наслідків для бюджету і державного боргу.

Більшість респондентів вважає антикризову програму міністерства фінансів США розміром $700 млрд. та обговорювану Конгресом пропозицію про допомогу американському автопрому кроком до соціалізму. Одночасно 50% респондентів вважають державну власність необхідною для порятунку економіки, тоді як протилежної думки дотримуються 33%.

При цьому тих, хто вважає, що держава повинна допомагати фінансовим установам, менше: 48% респондентів заявили, що уряд дозволить банкам збанкрутувати, якщо ті не в змозі протриматися самостійно. За допомогу банкам висловилося 34% респондентів.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua