Ірак відновить продаж нафти SK Energy після розірвання її контрактів з курдами


Ірак відновить продаж нафти SK Energy після розірвання її контрактів з курдами

Міністерство нафти Іраку прийняло рішення відновити продаж нафті південнокорейській компанії SK Energy в тому випадку, якщо отримає повідомлення про розірвання її контрактів з курдським урядом.

За повідомленням представників державної нафтової компанії SOMO, SK Energy повідомила уряд Іраку про свої плани розірвати угоди з курдським урядом, і як тільки це відбудеться, Ірак відновить продаж їй нафти, передає Associated Press.

Консорціум компаній SK Energy і GS Holdings на чолі з Korea National Oil Corp. у листопаді 2007 р. отримав дозвіл від уряду курдської автономії на видобування нафти на родовищі, розташованому на території Іраку, контрольованій курдами. Запаси родовища Базіян, розташованого в провінції Дахук на півночі Іраку, складають близько 500 млн бар. нафти.

Рішення про припинення співпраці з міжнародними нафтовими компаніями, що підписали контракти з урядом курдської автономії, було прийнято властями Іраку в січні 2008 р. Серед компаній, які уклали угоди і з Багдадом, і з курдським урядом, були еміратська Crescent, канадські Western Oil Sands і Heritage Oil, індійська Reliance Industries і австрійська OMV.

Південна Корея, яка відчуває нестачу у власних ресурсах, вимушена імпортувати нафту.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Енергетика
Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua