Закордонні банки зможуть торгувати облігаціями на китайському ринку на рівні з банками КНР


Закордонні банки зможуть торгувати облігаціями на китайському ринку на рівні з банками КНР

Закордонні банки, відповідно до договору, підписаного під час п'ятого раунду стратегічного економічного діалогу між КНР і США, зможуть торгувати облігаціями на китайському банківському ринку на рівних умовах з банками КНР, повідомляє газета China Daily.

"Закордонні акціонерні банки одержать можливість вести торгівлю облігаціями (bonds) своїх клієнтів або зі своїх власних рахунків на міжбанківському ринку Китаю на тих же умовах, що й китайські інвестиційні банки", - говориться в повідомленні.

Це розширить ринкові можливості банків США на китайському ринку, відзначається в повідомленні.

Державне управління валютного контролю при Народному банку Китаю (китайський центробанк - ред.) дозволить закордонним банкам збільшити їхню ліквідність шляхом або гарантій, або позик в іноземній валюті у закордонних філій на тимчасовій основі, незалежно від квот боргових зобов'язань в іноземній валюті.

Це допоможе зберегти довіру інвесторів і вкладників для того, щоб банки США могли продовжувати нарощувати свій бізнес у Китаї, відзначає газета.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua