Столичну електричку реанімували


Столичну електричку реанімували

Столичне комунальне підприємство "Київпастранс" оголосило тендер на реконструкцію чотирьох залізничних станцій, які будуть обслуговувати пасажирів швидкісної електрички.

Згідно з "Вісником тендерних закупівель", ремонту підлягають станції "Городна", "Сирець", "Вишгородська" і "Петрівка". Після введення їх в експлуатацію жителі Троєщини зможуть через Московський міст прямо потрапити на Петрівку.

На реконструкцію зазначених об'єктів з державного бюджету вже виділено 10 мільйонів гривень цього року. "У зв'язку з погіршенням економічної ситуації ця цифра однозначно буде збільшена. Зокрема, планується залучити гроші київського бюджету і кошти інвесторів, - повідомив директор дирекції з будівництва "Київпастрансу" Сергій Говтвяниця. - За ці кошти будуть повністю перебудовані платформи, поставлені турнікети і навіси".

На участь у тендері подали заявки вже 3-4 будівельні компанії, однак їхні назви зберігаються в таємниці. Реконструкція чотирьох станцій буде завершена в перші місяці 2009 року, а до кінця весни міська електричка в напрямку Петрівки вже почне діяти. Відомо, що поїзди будуть ходити кожні 20 хвилин. За словами Говтвяниці, проїзні на міські види транспорту будуть діяти і в електричці.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua