Ринок акцій РФ відкрився у п'ятницю зростанням цін, індекс ММВБ виріс на 1%


Ринок акцій РФ відкрився у п'ятницю зростанням цін, індекс ММВБ виріс на 1%

Ринок акцій РФ відкрився в п'ятницю зростанням цін на тлі підйому азіатських індексів та американських фондових ф'ючерсів, індекс ММВБ у першу хвилину торгів виріс на 1%.

До 10:31 МСК індекс ММВБ піднявся до 622,11 пункту, приріст цін blue chips склав у межах 1%, а лідерами як і раніше виступають акції енергетичних компаній.

Так, акції ФСК "ЄЕС" виросли на 7,1%, "Мосенерго" (РТС: MSNG) - на 2,1%, "Русгідро" (РТС: HYDR) - на 9,9%, ТГК-10 (РТС: TGKJ) - на 4,8%, ОГК-2 (РТС: OGKB) - на 4,1%.

У США в четвер біржі не працювали у зв'язку зі святкуванням Дня подяки, Європейські фондові індекси виросли в середньому більш ніж на 2% на очікуваннях, що заходи уряду щодо підтримки економіки позитивно позначаться на корпоративних прибутках. Всі вісімнадцять основних фондових індексів країн Західної Європи за підсумками торгів 27 листопада виросли.

Фондові індекси Азіатсько-Тихоокеанського регіону підвищуються в п'ятницю четвертий день підряд на очікуваннях урядових заходів, які виведуть світову економіку з рецесії і підвищать попит на сировинні матеріали та устаткування важкого машинобудування. Японський Nikkei 225 піднявся на 1,66%, гонконгський Hang Seng виріс на 1,9%.

Народний банк Китаю знизив у середу процентні ставки по кредитах і депозитах і норми обов'язкових банківських резервів. Ключова річна ставка кредитування скорочена до 5,58% з 6,66%. Ставка по депозитах зменшена до 2,52% з 3,6%. Євросоюз планує витратити 200 млрд євро на стимулювання економіки.

У свою чергу нафта 28 листопада вранці дешевшає на побоюваннях падаючого попиту на паливо. Ціна ф'ючерсного контракту на нафту марки WTI на січень вранці у п'ятницю знизилася на $1,07 щодо рівня закриття торгів 26 листопада і становить $53,37 за барель.

Аналітики вважають, що ОПЕК може впливати на ринок тільки з боку пропозиції, скорочуючи або збільшуючи видобуток. Тим часом витрата палива падає і, згідно із прогнозами, буде знижуватися далі. ОПЕК проведе 29 листопада зустріч в Каїрі для обговорення ситуації на ринку. Експерти очікують, що на зустрічі буде ухвалено рішення про зниження обсягів нафтовидобутку. Наприкінці жовтня країни ОПЕК домовилися скоротити виробництво на 1,5 млн барелів на добу з 1 листопада.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Фондовий ринок
Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua