"Київський метрополітен" вважає організаційно неможливим зниження тарифів на проїзд в 2 рази до 1 гривня/поїздка


"Київський метрополітен" вважає організаційно неможливим зниження тарифів на проїзд в 2 рази до 1 гривня/поїздка

Комунальне підприємство "Київський метрополітен" вважає організаційно неможливим зниження тарифів на проїзд у метро в 2 рази до 1 гривні за поїздку. Про це розповів начальник підприємства Петро Мірошников.

"(При можливому зниженні) виникає ціла низка проблем, які роблять питання зниження тарифів не тільки небажаним, але й просто неможливим", - сказав Мірошников.

Він пояснив, що у випадку зниження вартості жетона з 2 до 1 гривні автоматично повинна підвищитися вартість разової поїздки в річному проїзному з 0,5 до 1 гривні, що в цілому зруйнує всю систему вартості проїзних.

Також зниження тарифу поставить у несправедливе становище тих пасажирів, які вже купили за 365 гривень річні проїзні із закладеним тарифом 0,5 гривні/поїздка, оскільки підприємство буде змушено обмежити термін дії річних проїзних півріччям або просити пасажирів доплатити ще 365 гривень.

"Уявляєте, який хаос це внесе в наші відносини з пасажирами?", - ремствує Мірошников.

Крім того, при зниженні тарифу підприємству доведеться компенсувати різницю тим пасажирам, хто платив 2 гривні/поїздка, а схеми компенсації, як і можливості в пасажира довести, що він платив і їздив за таким тарифом, не існує.

Якщо ж знижувати тільки разовий тариф, а в довгострокових проїзних залишати його 0,5 гривні/поїздка, то середній тариф складе 0,65-0,7 гривні/поїздка.

У такому випадку, за словами Мірошникова, підприємство опиниться практично в тій же ситуації, що була до підвищення.

Як повідомляло агентство, "Київський метрополітен" вважає можливе зниження тарифів на проїзд у метро таким, що загрожує роботі підприємства.

"Київський метрополітен" вважає, що Кабінет Міністрів не має повноважень доручати Київміськадміністрації знизити тарифи на проїзд у громадському транспорті столиці.

17 листопада перший віце-прем'єр-міністр Олександр Турчинов заявив, що робоча група при Кабміні прийшла до висновку, що обґрунтованими є тарифи на проїзд 0,8-1 гривня/поїздка.

У зв'язку із цим Турчинов доручив Київміськадміністрації привести тарифи відповідно до висновків групи.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Українські Новини", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua