Російський ринок акцій до вечора розвернувся вгору і вийшов "у плюс" завдяки підтримці ВЭБа і статистиці зі США


Російський ринок акцій до вечора розвернувся вгору і вийшов "у плюс" завдяки підтримці ВЭБа і статистиці зі США

Російський ринок акцій, що скотився вдень у четвер в область річних мінімумів слідом за світовими фондовими майданчиками і нафтою, до вечора розвернувся вгору, чому сприяли покупки з боку державного Внешэкономбанка і гарна статистика щодо інфляції в США, що підвищила ймовірність подальшого зниження ставки Федеральною резервною системою.

До 17:55 МСК індекс РТС перевищив 600 пунктів і склав 605,87 пункту (+0,05% до рівня понеділка, мінімум дня - 570,67 пункту), індекс ММВБ виріс до 564,42 пункту (+0,63%), більшість фішок подорожчала на 0,5-9,6%.

Ситуація на фондових майданчиках покращилася по усім світі після публікації в США непоганих корпоративних звітностей, даних щодо інфляції в США та інвестицій нерезидентів в американські активи, які виявилися кращими від очікувань.

Так, індекс цін виробників PPI упав у жовтні на рекордну величину з 1947 року - на 2,8% при прогнозах скорочення на 1,9%. У річному вираженні інфляція в жовтні сповільнилася до 5,2% проти очікуваних 6,2% (у вересні підвищення становило 8,7%).

Компанії Home Depot і Hewlett-Packard опублікували у вівторок непогані фінзвіти за третій фінансовий квартал, що послабили побоювання щодо зниження корпоративних прибутків на тлі рецесії в США.

Фаворитами вівторка на російському ринку стали акції "Сургутнафтогазу" (РТС: SNGS), що злетіли в РТС на 9,1%, на ФБ ММВБ - на 9,6%.

Підтримку акціям надали новини від Citi, що підвищив прогнозну вартість паперів компанії з $0,42 до $0,75 за штуку, а також рекомендацію з "продавати" до "купувати". Аналітики Citi скорегували модель оцінки "Сургутнафтогазу" після публікації сильних фінансових результатів компанії за третій квартал 2008 року.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua