305
McDonaldʼs планує відкривати ресторани у співпраці з АЗС
— Фондовий ринок
Мережа ресторанів швидкого харчування McDonaldʼs розглядає, яку в Україні представляє ПІІ «Макдональдс Юкрей Лтд», планує розвивати співпрацю із мережами АЗС.
Про це повідомив директор із розвитку McDonald’s в Україні Віталій Стефурак в інтервʼю агентству «Інтерфакс-Україна».
Влітку 2023 року ресторан McDonald’s вперше відкрився біля автотраси Київ-Чоп біля АЗС Wog.
Стефурак повідомив, що суть партнерства з АЗС полягає у формуванні необхідного комплексу послуг для автомобілістів. Частиною таких послуг є харчування.
«Це не конкуренція, а доповнення одне одного і можливість вибору відвідувачів. Цього року ми плануємо втілення таких проєктів в обласних центрах, містах-мільйонниках або їхніх сателітах.
На наступні роки ми продовжуємо розглядати локації, щоб відкривати заклади McDonald’s у зв’язці з АЗС на ключових трасах", — повідомив Стефурак.
Для співпраці компанія в першу чергу обирає ключових гравців ринку. Партнерство вибудувано з WOG, KLO, планується відкриття ресторану біля АЗС OKKO в Одесі.
У компанії зазначають, що жодна компанія не має персональних привілейованих домовленостей із McDonald’s.
За матеріалами: Економічна Правда
Поділитися новиною
Також за темою
OnePlus 15Tvs iPhone 17 Pro: які висновки
Apple, Louis Vuitton, Gucci та інші бренди призупиняють роботу в Дубаї
Київстар від 10 березня 2026 закриває деякі тарифи — подробиці
«Нова пошта» готує оновлення тарифів: які послуги подорожчають
Бізнес в Україні активно релокується: куди переїжджають компанії
Дефіцит пам’яті у 2026 році змінить ринок смартфонів надовго
