368
Королевська: Бізнес повинен сам запропонувати "антикризові" правила
Вихід України з економічної кризи залежить не тільки від держави, але й від позиції та ініціативи самого бізнесу. Таку думку висловила народний депутат України від БЮТ, голова комітету Верховної Ради з питань промислової і регуляторної політики та підприємництва Наталя Королевська.
За її словами, нинішня криза є закономірним результатом відсутності в економіці чесних і чітких правил гри. При цьому, упевнена Королевська, бізнес не повинен чекати, коли влада створить такі правила згори, а повинен сам формувати замовлення на нову державну політику та нові правила гри в економіці.
"Проблема в тому, що в Україні ліберальних реформ так і не здійснили. На практиці до 2008 року жодних чітких правил не було, були суцільні винятки з правил. Тому нині країна потребує імплементації реформ, встановлення чітких орієнтирів і запуску ефективних механізмів", - підкреслює народний депутат.
Наталя Королевська також указує на необхідність діалогу між представниками влади і бізнесу для "спільного формування антикризової політики".
"Криза дає шанс українському бізнесу по-справжньому відбутися й голосно про себе заявити. Настає час від декларацій про діалог влади і суспільства перейти до практики. Треба говорити чесно, а не заговорювати проблеми і робити крок за кроком для встановлення реального партнерства", - зазначає голова профільного парламентського комітету.
При цьому, за словами Королевської, "основний імпульс і потік ідей має виходити від самого бізнесу".
За матеріалами: Дзеркало Тижня
Поділитися новиною