Путін підтримав пропозицію продовжити термін президентських повноважень — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Путін підтримав пропозицію продовжити термін президентських повноважень

179
Колишній президент Росії, нині глава уряду РФ Володимир Путін підтримав пропозицію збільшити термін президентських повноважень із 4 до 6 років.
Також Путін висловився за продовження терміну роботи парламенту до 5 років. Обидві ці ініціативи раніше були запропоновані президентом Росії Дмитром Медведєвим.
Володимир Путін відзначив, що пропозиції про зміну термінів повноважень глави держави і парламенту країни «не мають особистого виміру». На питання журналістів про те, хто міг би балотуватися на виборах президента в 2012 році, Путін відповісти не зміг, - повідомляє lenta.ru.
Медведєв 11 листопада 2008 року вніс на розгляд у Держдуму проект поправок у Конституцію, що стосуються термінів президента і парламенту РФ. Поправки не торкнуться нинішнього терміну Медведєва і діючого складу Держдуми, і будуть поширюватися на наступного президента країни і парламент нового скликання.
Очікується, що парламентарії розглянуть проект поправок 14 листопада. Комітет Держдуми з конституційного законодавства і державотворення рекомендував парламентаріям прийняти пропозиції президента відразу в трьох читаннях.
За матеріалами:
Фокус
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас