На Уолл-стріт за три дні втратили 1 трлн дол.


На Уолл-стріт за три дні втратили 1 трлн дол.

Уолл-стріт з початку нинішнього тижня втратила вже 1 трильйон доларів на песимізмі ринку, що усвідомлює, що депресія буде більш затяжною, ніж здавалося ще недавно. Про це повідомив керуючий директор асоціації Wilshire Associates Incorporated Кім Шеферд.

"За останні три дні індекс Dow Jones Wilshire 5000 втратив 8,78%, це означає, що за три дні фондовий ринок втратив вартість приблизно 1 трильйон доларів", - сказала Шеферд.

За її словами, добовий обвал ринку на величину близько 5% зафіксований у середу вже сьомий раз починаючи з 29 вересня, у той час як за попередні 25 років такі "чорні" дні для Уолл-стріт траплялися всього вісім разів.

Асоціація займається статистикою фондового ринку, що розраховується з динаміки цін на акції 5 тисяч компаній, що обертаються на Нью-Йоркській фондовій біржі.

Падіння біржових індексів у середу, 12 листопада, прискорило оголошений намір уряду США використати 700-мільярдний антикризовий пакет не тільки для викупу знецінених банківських активів, але також направити їх на підтримку небанківських організацій, які працюють зі споживчими кредитами та лізингом.

На думку ринку, це додало невизначеності в надії на швидке оздоровлення банківської системи.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua