Семенюк впевнена: її хочуть звільнити, щоб за безцінь продати ОПЗ — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Семенюк впевнена: її хочуть звільнити, щоб за безцінь продати ОПЗ

Казна та Політика
398
Голова Фонду держмайна Валентина Семенюк-Самсоненко називає ініціативу її звільнення з посади злочином уряду і фракції БЮТ. Так вона прокоментувала заяви лідера фракції БЮТ Івана Кириленка щодо ініціатив фракції щодо звільнення її з посади голови ФДМУ.
"Це черговий злочин. І якщо так завзято намагаються звільнити керівника такого рівня як голова ФДМ, то чого очікувати взагалі будь-якому громадянинові України?" - обурилася Семенюк-Самсоненко
"Я закликаю Верховну Раду звернути на це увагу і вжити всі заходи, щоб звільнення і призначення керівника Фонду пройшло в рамках законодавства, інакше це буде мати великі негативні правові наслідки для України", - підкреслила вона.
На думку голови ФДМ, ціль цих спроб "швидко і за безцінь продати Одеський припортовий завод".
"Адже конкурс з його продажу не скасований, а припинений, і взявши керівництво Фондом у свої руки, вони можуть провести цей конкурс за кілька тижнів. До того ж самі представники БЮТ не приховують, що планують змінити керівників дуже багатьох підприємств, де є державна частка", - сказала вона.
"Це робиться, щоб напередодні виборів поставити на ті підприємства, які ефективно працюють, своїх людей, і вивести активи цих підприємств в офшори заради фінансування виборчих програм, а потім - хоч трава не рости. Більша частка підприємств, якими управляє Фонд, що працюють, і це дуже не подобається тим, хто хотів би заробити на їхньому банкрутстві", - підкреслила Семенюк-Самсоненко.
"Ще раз підкреслюю: це чергова спроба широкомасштабного розпродажу держави і передачі державних (підприємств) наближеним до БЮТ осіб", - підкреслила вона.
Семенюк-Самсоненко також пояснила, що ініціативи щодо її звільнення порушують Кодекс законів про працю, відповідно до якого для звільнення з посади будь-якого громадянина, потрібна серйозна підстава з посиланням на відповідну статтю Кодексу.
Також за її словами, порушується Конституція, оскільки після змін у Конституцію залишається неурегульованим порядок звільнення голови Фонду.
"Так, відповідно до Закону про приватизацію держмайна голова Фонду звільняється за поданням президента, у той же час Конституцією не прописана процедура звільнення керівника Фонду", - пояснила вона.
"Втім, у ВР надійшло подання про звільнення мене з посади, підписане прем'єром, що, повторюю, є незаконним. Я б хотіла побачити хоча б протокольне рішення Кабінету Міністрів, яким би було обґрунтовано моє звільнення", - сказала вона.
За матеріалами:
Українська правда
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас