Мінфін США придбає акції AIG на 40 млрд дол.


Мінфін США придбає акції AIG на 40 млрд дол.

Міністерство фінансів США придбає акції найбільшої у світі страхової компанії American International Group (AIG) на суму 40 млрд дол.

Про це говориться в заяві Федеральної резервної системи США.

Викуп акцій буде проводитися в рамках надання державної допомоги AIG, що дуже серйозно постраждала від світової фінансової кризи. Як говориться в опублікованому сьогодні фінансовому звіті компанії, її чисті збитки за 9 міс. 2008 р. склали 37,63 млрд дол., тоді як за аналогічний період роком раніше компанія отримала чистий прибуток у розмірі 11,49 млрд дол. Збитки до оподатковування за 9 міс. 2008 р. склали 48,21 млрд дол., тоді як за 9 міс. 2007 р. компанія отримала прибуток до оподаткування в розмірі 17,38 млрд дол. Чисті збитки AIG за III квартал 2008 р. склали 23,47 млрд дол., тоді як за аналогічний період роком раніше компанія отримала чистий прибуток у розмірі 3,09 млрд дол. Збитки до оподатковування за звітний квартал склали 28,19 млрд дол., тоді як за III квартал 2007 р. компанія отримала прибуток до оподаткування в розмірі 4,88 млрд дол. Компанія пов'язує настільки грандіозні збитки за звітний період, зокрема, із загальносвітовою кризою ліквідності.

Раніше з'явилася інформація, що AIG має намір позбутися від своєї тайванської "дочки" - страховика життя Nan Shan Life. За даними джерела Reuters, AIG хоче продати 95%-у частку в Nan Shan Life за 2,0-2,5 млрд дол. Серед потенційних покупців - тайванські компанії Cathay Financial та Fubon Financial.

9 листопада пройшло засідання ради директорів AIG, на якому було схвалено новий план державної допомоги, що передбачає покупку урядом привілейованих акцій компанії та істотне пом'якшення умов кредитування.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua