Держава буде купувати акції банків за ціною не вище номіналу


Держава буде купувати акції банків за ціною не вище номіналу

Уряд України затвердив порядок участі держави в капіталізації банків, передбачивши можливість покупки акцій банків за ціною не вище номіналу.

Відповідний порядок закріплений постановою Кабінету міністрів (від 4 листопада №960), текст якого розміщений на веб-сайті уряду.

"Держава бере участь у капіталізації лише тих банків, реальна поточна вартість акцій (часток) яких визначена експертним шляхом з урахуванням збитків банку і витрат на проведення процедури капіталізації та не перевищує номінальної вартості", - указується в документі.

Порядок затверджений відповідно до закону про першочергові заходи щодо попередження негативних наслідків фінансової кризи. Документ також передбачає, що капіталізації підлягають винятково банки, які створені у формі відкритих акціонерних товариств або перетворені у ВАТ у процесі капіталізації.

Капіталізація банку за участі держави здійснюється за умови: передачі у власність держави частки статутного капіталу банку в розмірі не менше 50% "плюс" одна акція; розкриття інформації про акціонерів (учасників), які володіють часткою у статутному капіталі не менше 5%.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua