Експерт: Інвестори очікують від Обами суттєвої підтримки економіки і фондового ринку США


Експерт: Інвестори очікують від Обами суттєвої підтримки економіки і фондового ринку США

Зміну влади в США сприйняли позитивно, оскільки інвестори очікують, що новий президент уживе заходів, які нададуть істотну підтримку американській економіці і фондовому ринку. Таку думку висловила аналітик інвестиційної компанії "Проспект Інвестментс" Олена Євдоченко.

За її словами, ситуація на українському фондовому ринку як і раніше визначається в основному настроями на світових біржах. Ринки ростуть на ейфорії, пов'язаній із президентськими виборами в США і перемогою Б.Обами, відзначила аналітик.

Як вважає О.Євдоченко, "з найбільшою ймовірністю, після такого бурхливого зростання ринки візьмуть тайм-аут, можлива навіть деяка корекція вниз". У короткостроковій же перспективі напрямок руху світових фондових індексів буде залежати від даних про число робочих місць, які будуть опубліковані в п'ятницю, 7 листопада, додала вона.

Поки ж, на думку О.Євдоченко, "незважаючи на перемогу Б.Обами, стан справ в американській економіці залишається критичним, а статистика, що буде опублікована в США в найближчі дні, і особливо інформація про стан ринку праці нагадає інвесторам про це". Очікується, що зростання безробіття складе 6,2%, що на 0,1% вище від вересневого показника, повідомила аналітик.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "УНІАН", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua