3089
Ахметов зізнався, що він вже відчув кризу на собі
Український мільярдер Рінат Ахметов заявив в інтерв'ю газеті Файненшиал Таймс, що потужна сталеливарна промисловість України страждає в результаті падіння світового попиту на сталь і падіння ціни на неї, повідомляє Бі-Бі-Сі.
Кореспондент провідної британської газети спілкувався з паном Ахметовим у Донецьку, де той сказав, що сотні тисяч робітників на металургійних комбінатах України не мають упевненості в тому, що не втратять роботу.
ФТ пише, що Рінат Ахметов, так само як й інші найбільші українські промисловці, відчуває на собі вплив світової економічної кризи.
У квітні цього року, згідно з оцінками інвестиційного банку Драгон Кепітал, Рінат Ахметов був найбагатшою людиною України зі статками у розмірі 31 мільярд доларів.
Кореспондент британської газети пише, що мільярдер повторює, що буде уникати звільнень на своїх підприємствах.
За матеріалами: УНІАН
Поділитися новиною
Також за темою
Hyundai повідомив про стрімке зростання продажів
Notion запускає ШІ-агентів для аналізу даних та автоматизації завдань
Індія не планує відмовлятись від російської нафти навіть попри мита США — Bloomberg
Як миттєві платежі допомагають в торгівлі — відповідь НБУ
Мінімальні зарплати в Європі у 2025 році
Треба в 5−6 разів більше: Кулеба — про недостатнє фінансування доріг у проєкті бюджету-2026