1143
Безробітний одесит отримав кредит з липовою довідкою про доходи
— Кримінал
В Одесі правоохоронці затримали шахрая, що за підробленими документами одержав банківський кредит 15 тисяч гривень.
Правоохоронці Портофранківського відділення міліції затримали шахрая, що за підробленими документами одержав банківський кредит у розмірі 15 тис. грн.
Про це повідомили у відділі зв'язків із громадськістю Головного управління Міністерства внутрішніх справ України в Одеській області.
За інформацією відділу, співробітники Портофранківського відділення міліції затримали 26-річного безробітного, котрий у червні поточного року при складанні договору на одержання кредиту в одному з банків міста надав свідомо неправдиві документи (довідку про доходи) і шахрайським шляхом заволодів грішми в сумі 15 тис. грн.
За матеріалами: Сьогодні
Поділитися новиною