Український ринок акцій відіграє прийняття антикризового закону


Український ринок акцій відіграє прийняття антикризового закону

Український ринок акцій протягом торгів у понеділок демонструє стрімке зростання на новинах про прийняття Верховною Радою України пакета антикризових заходів.

"Ми ростемо на очікуваннях позитиву від прийняття законопроекту, однак з оглядкою на позитивну зовнішню кон'юнктуру", - сказав аналітик інвесткомпанії "Фоїл Сек’юрітіз" (Київ) Олексій Орлов.

Аналітик інвестиційної компанії "Трійка Діалог Україна" Роман Захаров відзначив, що антикризовий пакет допомагає українському ринку бути сприйнятливим до позитивних настроїв на європейських ринках. "Зростання українського ринку на даний момент відбувається на низьких обсягах і не вказує на зміну фундаментального тренда", - сказав Р.Захаров.

На думку начальника аналітичного відділу КУА "ТАСК інвест" Андрія Шевчишина, динаміка ринку в понеділок більшою мірою кон'юнктурна.

"Прийняття антикризового законопроекту і виступ президента в п'ятницю вплинули на ринок. Озвучені кроки для подолання кризи цілком логічні, що привело до звуження спредів по акціях і сплеску ліквідності", - відзначив він.

У той же час, підкреслив він, вплив динаміки зовнішніх фондових майданчиків обмежено, оскільки більшість майданчиків перебуває в очікуванні виборів у США, і тому на ринках не спостерігається єдиної сформованої тенденції.

Зі свого боку трейдер ТОВ "Таск-брокер" В'ячеслав Озеров додав, що ближче до 14:00 ранковий оптимізм учасників торгів, що проявився в збільшенні активності, переріс у вже звичний темп торгівлі. "Всі замовлення на покупку, які одержали трейдери від інвесторів, були виконані з ранку, а спекулянти при такій активності змушені "сидіти без роботи" в очікуваннях певного руху", - сказав він.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua