Семенюк: зараз продавати "Укртелеком" не варто


Семенюк: зараз продавати "Укртелеком" не варто

Голова Фонду державного майна України Валентина Семенюк-Самсоненко вважає, що в даний час не можна вести мову про продаж ВАТ "Укртелеком" через зниження вартості його акцій.

Про це вона заявила в інтерв’ю радіо “Свобода”.

За словами Семенюк-Самсоненко, за номіналом однієї акції у 25 копійок "Укртелеком" коштував 850 млн. доларів, і всі хотіли купити ці акції. Коли ж продали акції по 1,95 грн. – це вже було майже 4,7 млрд. доларів. На сьогодні рівень падіння акцій ВАТ нижчий навіть від номіналу, тому говорити про продаж "Укртелекому" неможливо.

В Україні, сказала Семенюк-Самсоненко, є ще що продавати, крім Одеського припортового заводу та "Укртелекому". Це і два ювелірні заводи, і компанії, що займаються енергетикою. Всього у власності держави залишилось 20,3% майна.

За словами голови Фонду держмайна, 80% підприємств знаходиться у приватній власності – "у капіталістів". І ті з них, хто не буде забезпечувати людей роботою, зарплатою, або не виконуватиме умов договорів, можуть втратити цю власність, попередила Семенюк-Самсоненко.

Вона також поскаржилася, що сьогодні дуже складно потрапити на будь-який телеканал чи радіо без грошей.

ВАТ "Укртелеком" - національний оператор фіксованого зв`язку (більше 10 млн. абонентів), надає також послуги мобільного зв`язку (більше 16 тис. абонентів).

Дохід компанії в 2007 році становив більше 8 млрд. грн., чистий прибуток - 267 млн. грн., що порівняно з 2006 роком менше на 40%, а з 2005 роком - в 2 рази.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "УНІАН", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Весь ринок:Фондовий ринок
Все, що ми знаємо про:ФДМУ
В Контексті Finance.ua
Опитування