Опитування НІСД: Понад 50% українців не вірить, що уряд Тимошенко впорається з економічною кризою


Опитування НІСД: Понад 50% українців не вірить, що уряд Тимошенко впорається з економічною кризою

Більше 50% населення України вважає, що Кабінет міністрів під керівництвом Юлії Тимошенко не здатний урятувати країну від економічної кризи. Про це свідчать результати соціологічного дослідження Національного інституту стратегічних досліджень, які презентував його директор Юрій Рубан на прес-конференції у вівторок у Києві.

54,2% респондентів вважає, що уряд Ю.Тимошенко не здатний впоратися з економічною кризою, у той час як 24,5% опитаних гадає, що нинішньому уряду це завдання під силу.

Завагалися відповістити на дане запитання 21,3% респондентів.

У період з 11 по 15 жовтня були опитані 2013 респондентів у всіх областях України, у Криму та Києві. Опитування проведене по квотній вибірці, що репрезентує доросле населення у віці від 18 років і більше. Похибка вибірки становить 2,3%.

Національний інститут стратегічних досліджень забезпечує аналітичним матеріалом, зокрема, Раду національної безпеки та оборони України. Директора інституту призначає своїм указом президент країни.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua