ЄЦБ пропонує банкам додаткові доларові кредити, щоб простимулювати ринки МБК


ЄЦБ пропонує банкам додаткові доларові кредити, щоб простимулювати ринки МБК

Європейський центральний банк (ЄЦБ) запропонував банкам у вівторок додаткові необмежені доларові кредити в рамках двох нових кредитних аукціонів, повідомило агентство Bloomberg.

Європейський центробанк надасть кошти у формі валютного свопа (ЦБ видає долари в обмін на євро) на 28 днів. Під час другого аукціону з тим же строком ЄЦБ пропонує долари під заставу з фіксованою ставкою 2,11%. В обох випадках будуть виконані всі заявки банків, що звернулися за кредитами до 11:45 МСК у вівторок. Кошти будуть надані з 23 жовтня по 20 листопада.

Минулого тижня ЄЦБ, Банк Англії та швейцарський ЦБ оголосили про надання фінансовим компаніям необмежених коштів під час кредитних аукціонів. Тепер центробанки проводять аукціони з розміщення кредитів у доларах строком на 7, 28 і 84 дня з фіксованою відсотковою ставкою 2,277%.

Ці заходи покликані простимулювати міжбанківське кредитування в Європі. Експерти сподіваються, що ставки МБК у вівторок продовжать знижуватися.

Лондонська міжбанківська ставка пропозиції LIBOR у доларах на 3 місяці впала у понеділок на 36 базисних пунктів (б.п.) - до 4,06% річних, що є найбільш різким зниженням цього показника за останні 9 місяців. Доларова ставка "овернайт" знизилася на 16 б.п., до мінімуму більш ніж за 4 роки - 1,51% річних.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua