Уряд Франції інвестує 10,5 млрд. євро у великі банки


Уряд Франції інвестує 10,5 млрд. євро у великі банки

Уряд Франції під кінець року інвестує 10,5 млрд. євро в шість найбільших банків країни за умови, що вони збільшать кредитування компаній і приватних осіб, повідомляє 20 жовтня Bloomberg.

Уряд підпишеться на емісії субординованого боргу BNP Paribas SA, Credit Agricole SA, Societe Generale SA, Credit Mutuel, Caisse d'Epargne та Banque Populaire, не купуючи голосуючих акцій, заявила на прес-конференції в Парижі міністр фінансів Франції Крістіна Лагард.

"Ціль у тому, щоб забезпечити банківським мережам можливість і далі фінансувати економіку при збереженні високого рівня платоспроможності", яким вони володіють сьогодні, заявила Лагард. Банки "повинні взяти на себе зобов'язання збільшити кредитування економіки та гарантувати фінансування, орієнтоване на потреби приватних осіб, компаній і муніципальної влади".

Лагард у понеділок заявила, що економічне зростання Франції в 2009 році, імовірно, виявиться нижче 1%, прогнозованого урядом, оскільки фінансово-економічна криза обмежує можливості зростання. За оцінками французького статистичного агентства Insee, друга найбільша економіка єврозони в третьому кварталі скотилася в рецесію.

Відповідно до плану уряду, Credit Agricole продасть 3 млрд. євро субординованого боргу, BNP Paribas - 2,55 млрд. євро, Societe Generale - 1,7 млрд. євро. Банки, орієнтовані на роботу із приватними особами, Caisse d'Epargne і Banque Populaire продадуть 1,1 млрд. євро та 950 млн. євро відповідно. Банк Credit Mutuel продасть 1,2 млрд. євро субординованого боргу.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua