Кабмін затвердив нову постанову про держзакупівлі


Кабмін затвердив нову постанову про держзакупівлі

Кабінет Міністрів затвердив нове положення про проведення закупівель товарів, робіт і послуг за державні кошти. Про це сказала прем'єр-міністр Юлія Тимошенко на прес-конференції.

Прем'єр відзначила, що в цьому положенні уряд урахував всі зауваження Конституційного Суду.

Постановою № 921 від 17 жовтня Кабмін визнав постанови Кабміну № 274 від 28 березня 2008 року, № 655 від 16 липня 2008 року і № 863 від 17 вересня 2008 року, якими було затверджено тимчасове положення про проведення закупівель, товарів, робіт і послуг за державні кошти такими, що втратили силу, і затвердив нове положення про держзакупівлі.

Нове положення про держзакупівлі практично дублює тимчасове положення про держзакупівлі, визнане Конституційним Судом неконституційним.

Єдиною зміною є обмеження 10 днями терміну узгодження замовником з Міністерством економіки процедури держзакупівлі в одного учасника.

Раніше цей термін не обмежувався.

Як повідомляло агентство, Конституційний Суд визнав неконституційною постанову Кабміну № 274 "Про здійснення закупівель, товарів, робіт і послуг за державні кошти" від 28 березня, якою уряд затвердили тимчасове положення про держзакупівлі.

Крім того, КС визнав неконституційним абзац 2 пункти 2 заключних положень закону "Про визнання закону України "Про закупівлю товарів, робіт і послуг за державні кошти" від 20 березня 2008 рік №150-VI таким, що втратив чинність.

Відповідно до рішення КС, правовідносини зі встановлення правил конкуренції в сфері держзакупівель повинні регулюватися і визначатися винятково законами, а вони врегульовані підзаконним актом - постановою уряду.

Наприкінці березня Кабмін затвердив тимчасове положення про проведення закупівель товарів, робіт і послуг за державні кошти.

20 березня Рада скасувала закон "Про закупівлі товарів, робіт і послуг за державні кошти" і доручила уряду затвердити тимчасове положення про держзакупівлі.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Українські Новини", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua