АМКУ вимагає від "Укртелекому" надати економічне обґрунтування нової абонплати за користування радіоточкою


АМКУ вимагає від "Укртелекому" надати економічне обґрунтування нової абонплати за користування радіоточкою

Антимонопольний комітет України вимагає від ВАТ "Укртелеком" надати економічне обґрунтування новій абонентській платі за користування радіоточкою. Про це повідомили в прес-службі АМК, відзначивши, що таку вимогу Комітет висунув, захищаючи інтереси мільйонів споживачів послуг дротового мовлення.

Зокрема, "Укртелеком", через соціальне значення даного питання, повинен негайно надати детальне пояснення своїх дій. В офіційному запиті Комітет вимагає, щоб провайдер показав складові плати за радіозабезпечення, динаміку збільшення їхньої собівартості, якщо таке дійсно мало місце, і надав чіткі розрахунки і т.д.

У випадку встановлення відсутності економічного обґрунтування для підвищення "Укртелекомом" абонплати за користування радіоточкою або безпідставного завищення вартості цієї послуги Комітет притягне оператора до жорсткої відповідальності, говориться в повідомленні. "ВАТ "Укртелеком" має особливий статус в очах Антимонопольного комітету, адже цей оператор, безперечно, є монополістом з надання згаданих послуг.

Отже, все це говорить тільки про одне. Якщо надавач послуг дійсно вирішив на рівному місці "попатрати" гаманці мільйонів українців, тим більше соціально незахищених громадян, які переважно і користуються стаціонарним радіо, "Укртелеком" буде покараний по всій строгості закону", - наводить прес-служба слова виконуючого обов'язки голови АМКУ Олександра Мельниченка.

Причиною для проведення Комітетом відповідного дослідження стало істотне підвищення "Укртелекомом" абонентської плати за користування радіоточкою.

Нагадаємо, з 1 жовтня абонентська плата за користування основною радіоточкою для населення буде становити 6 грн. на місяць (із ПДВ) замість 1,80 грн. Абонентська плата за користування радіоточкою для юридичних осіб буде становити 9 грн. (із ПДВ) замість 1,80-3 грн. на місяць.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "УНІАН", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Все, що ми знаємо про:АМКУ
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua