207
Fitch знизило довгострокові рейтинги дефолту емітента НАК "Нафтогаз" з B+ до B
Міжнародне рейтингове агентство Fitch Ratings знизило довгострокові рейтинги дефолту емітента НАК "Нафтогаз України" в національній і іноземній валютах з B+ до B. Прогноз по всіх рейтингах на найближчих 6 місяців залишається "негативним", мовиться в офіційному прес-релізі агентства.
За словами аналітиків, основною проблемою "Нафтогаз України" є до цих пір не опублікована фінансова звітність за 2007 р., яка повинна була з'явитися ще в кінці липня ц.р. Це, у свою чергу, робить виплати компанії по міжнародних зобов'язаннях, що досягають 500 млн дол., технічно неможливими.
"Зараз фінансове положення "Нафтогаз України" набагато менш стабільне, ніж на початку року", - відзначив аналітик Fitch Антон Кравченко. Ще один негативний чинник - можливе різке підвищення цін на газ за наслідками нової угоди між Росією і Україною, робота над яким зараз ведеться.
За матеріалами: РБК-Україна
Поділитися новиною
Також за темою
Сховища газу у ЄС заповнені рекордно низько за останні 3,5 роки
На Тернопільщині ексбанкір підробляв картки й ошукав клієнтів більш ніж на 1 млн грн
Toyota презентувала оригінальний електробус із автопілотом (фото)
Citigroup прогнозує падіння Ethereum до $4300 до кінця року
Apple підтвердила роботу над повністю скляним iPhone
6 найкращих бюджетних кросоверів 2025 року