Безробіття в Україні у вересні третій місяць підряд склало 1,8%


Безробіття в Україні у вересні третій місяць підряд склало 1,8%

Рівень зареєстрованого безробіття в Україні до кінця вересня 2008 року склав 1,8% населення працездатного віку, повідомляється на веб-сайті Державного комітету статистики.

Такий показник зберігається третій місяць підряд.

Як повідомляло агентство "Інтерфакс-Україна", у червні рівень безробіття становив 1,9%, у травні 2%, у квітні - 2,2%, у березні - 2,3%, у січні-лютому - 2,4%.

До кінця серпня в Україні зареєстровано 513,6 тис. безробітних (у серпні - 509,5 тис.). З них допомогу з безробіття одержували 373,8 тис. тис. осіб (у серпні - 377,9 тис.). Середній розмір такої допомоги склав 477,68 грн на місяць (раніше - 461,09 грн).

Серед зареєстрованих на кінець вересня безробітних 318 тис. - жінки, більшість із безробітних - 263,2 тис. - міські жителі (раніше безробіття було вищим серед сільського населення).

Потреба підприємств у працівниках на заміщення вільних робочих місць і вакантних посад у серпні становила 198,6 тис. осіб (у серпні - 197,5 тис). Таким чином, навантаження на одне вільне робоче місце (вакантну посаду) сьомий місяць підряд становить 3 люд./місце (січень-лютий - 4 люд./місце).

У вересні було працевлаштовано 97,5 тис. осіб (рівень працевлаштування - 14,4%). Місяцем раніше працевлаштували 83,1 тис. осіб (12,8%).

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Все, що ми знаємо про:Держстат
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua