Аналітики: Курс євро відносно долара до кінця ц.р. перевищить 1,4


Аналітики: Курс євро відносно долара до кінця ц.р. перевищить 1,4

Курс євро відносно долара до кінця поточного року перевищить 1,4. Таку думку висловили аналітики Erste Group.

Наступного року, за їх прогнозом, у зв'язку з великими об'ємами фінансування, долар трохи підніметься в ціні, не дивлячись на макроекономічні показники. У зв'язку з погіршенням економічних прогнозів, експерти чекають, що Федеральна резервна система знижуватиме ставки, і перше зниження відбудеться ще до кінця цього року.

Аналітики відзначають, що коливання курсу EUR/USD було повністю визначене посиленням фінансової кризи, в результаті якої позиції американської валюти зміцнилися. Під час коротких періодів відносної стабілізації на фінансовому ринку спостерігалося тимчасове ослаблення долара. Аналітики Erste Group називають декілька причин, з яких долар "виграє" в умовах світової фінансової кризи: у загальній ситуації недовіри до ринку американський долар сприймається як найбільш надійна валюта, в результаті компанії скорочують ризики, переміщаючи капітал від менш поширених валют до американського долара. Крім того, на позиції долара впливає брак ліквідності американської валюти на світових фінансових ринках.

Проте, оскільки різниця в процентних ставках не змінилася, євро все ще демонструє вигідніший курс. До того ж, дефіцит поточного рахунку США дуже високий, що ставить американську економіку в залежність від вливання зовнішнього капіталу, відзначають аналітики.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua