Міжнародна комісія оцінила збиток Грузії від серпневого конфлікту на Кавказі в 3 млрд дол


Міжнародна комісія оцінила збиток Грузії від серпневого конфлікту на Кавказі в 3 млрд дол

Протягом найближчих трьох років Грузії буде потрібна фінансова допомога в $3 млрд на ліквідацію збитку в результаті серпневого конфлікту на Кавказі.

Прес-служба Єврокомісії повідомила в четвер, що розмір допомоги був визначений за підсумками роботи оцінної місії в складі Всесвітнього банку, ООН, Європейського банку реконструкції та розвитку, Європейської комісії, Європейського інвестиційного банку та Міжнародної фінансової корпорації.

У повідомленні відзначається, що 22 жовтня в Брюсселі Єврокомісія та Всесвітній банк проведуть конференцію донорів Грузії на рівні міністрів.

"Метою конференції є мобілізація міжнародного сприяння для відновлення ушкодженої інфраструктури в Грузії, реінтеграції внутрішньо переміщених осіб і прискореного відновлення економіки Грузії, якій був нанесений збиток у результаті конфлікту в серпні 2008 року, а також підвищення безпеки енергетичної інфраструктури Грузії", - говориться в повідомленні, розповсюдженому представництвом Єврокомісії в Москві.

У конференції візьмуть участь країни-члени ЄС, а також інші держави, міжнародні фінансові інститути та міжнародні організації.

Очікується участь у зустрічі голови Єврокомісії Жозе Мануела Баррозу, глави МЗС Франції Бернара Кушнера та Чехії Карела Шварценберга, а також прем'єр-міністра Грузії Ладо Гургенідзе.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua