Саркозі проти податкового раю для європейських банків


Саркозі проти податкового раю для європейських банків

Президент головуючої в Євросоюзі Франції Ніколя Саркозі висловився проти існування режиму "податкового раю" для банків, яким в умовах світової фінансової кризи надається фінансова допомога з боку урядів країн-членів ЄС.

Моя відповідь - ні! - сказав Саркозі журналістам у Брюсселі по завершенні дводенного саміту Європейського союзу.

Як повідомляє РІА "Новини", Президент Франції також висловив думку, що за діяльністю фінансових інститутів повинен здійснюватися контроль.

У свою чергу, голова Єврокомісії Жозе Мануел Баррозу відзначив, що немає сумніву в тому, що економіка Європи залишиться ринковою, однак вона повинна регулюватися загальними правилами.

За словами учасників прес-конференції, лідери Євросоюзу одностайно підтримали з метою запобігання кліматичних змін скорочення до 2020 року на 20% обсягу викидів в атмосферу над національною територією газів, що викликає парниковий ефект.

Нагадаємо, глави 15 держав, що входять до єврозони, прийняли проект плану спільних дій з боротьби зі світовою фінансовою кризою. Суть програми полягає в наданні гарантій із забезпечення банківської ліквідності й рекапіталізації банків якщо буде потреба терміном до 31 грудня 2009 року.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua