Російський ринок акцій просів на 9%


Російський ринок акцій просів на 9%

Російський ринок акцій за підсумками торгів у четвер 16 жовтня просів на 9% слідом за світовими фондовими майданчиками на тлі побоювань, що зберігаються, із приводу глобальної рецесії через наслідки фінансової кризи та зниження цін на нафту і метали.

Розпродаж акцій в Азії і Європі триває на тлі економічних побоювань і неприйняття, що підсилюється, ризику, однак ф'ючерси на американські фондові індекси показують зростання у межах 0,8%. Ціни на нафту і базові метали знижуються через занепокоєння із приводу можливого скорочення попиту у випадку настання економічної рецесії. До 18:29 мск ф'ючерси на нафту марки BRENT знизилися на 3,23% до $68,51 за барель.

Протягом дня торги на ММВБ та у РТС, як і напередодні, припинялися на годину через падіння технічних індексів акцій.

На цьому тлі відбулося зниження по всьому спектру "блакитних фішок".

Серед аутсайдерів опинилися акції металургійних компаній: Северсталь (-18,4%), ММК (-17,8%). Котирування акцій провідних нафтогазових компаній демонстрували різнонаправлену динаміку: серйозно подешевшали акції Татнафти (-19,9%), Газпрому (-13,5%), ЛУКОЙЛа (-16,5%), краще від ринку виглядали папери Сургутнафтогазу (-4,8%) і Роснафти (-1,5%). Цінні папери провідних банків - Ощадбанку і ВТБ - подешевшали на 6%. Краще від ринку виглядали папери компаній кольорової металургії і "телекоми": Норнікель (-3,8%), Ростелеком (-0,6%).

За підсумками торгів індекс ММВБ знизився на 9,11% до 626,85 пункту, індекс РТС - на 9,52% до 713,9 пункту.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua