0 800 307 555
Finance.ua розвивається і оновлює головну
Finance.ua - це не тільки стрічка новин. Ми вкладаємо багато сил у створення сервісів порівняння кредитів, депозитів і банківських карт. А наша редакція публікує багато путівників по вибору фінансових послуг і розповідає як не переплачувати.
Щоб показати все це читачам, ми винайшли головну сторінку сайту заново.

Експерт: Український ринок акцій продовжує знижуватися, призупинення торгів не допомогло


Експерт: Український ринок акцій продовжує знижуватися, призупинення торгів не допомогло

Український ринок акцій продовжив знижуватися навіть після поновлення торгів о 12:21, торговці вичікують, сказав агентству "Інтерфакс-Україна" трейдер "Таск-брокер" (Київ) В'ячеслав Озеров.

"Поновлення торгів не додало активності ринку. Ключові торговці займають вичікувальні позиції. Істотні продажі по окремих емітентах свідчать про збереження негативних тенденцій і про подальший вихід з паперу власників великих пакетів", - сказав агентству він.

Експерт відзначив зростання паперів Райфайзен Банку Аваль (+6,53%) на новинах про виділення йому кредиту $180 млн материнським банком.

У той же час, за відсутності негативних корпоративних новин, серед ліквідних паперів лідером зниження стали акції "Мотор-Січі" (-19,3%).

Відповідно до оцінки "Таск Інвест" (Київ), станом на 14:00 ПФТС-індекс знизився на 5,57% -до 266,18 пункту.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
В Контексті Finance.ua
Опитування