Експерти: Український фондовий ринок повернувся на "ведмежу" стежку


Експерти: Український фондовий ринок повернувся на "ведмежу" стежку

Середина торговельного тижня на українському фондовому ринку не принесла ніяких змін, тому що інвестори як і раніше не зацікавлені в збільшенні обсягів торгів або підвищенні активності. Про це повідомляють експерти компанії Foyil Securities.

На їхню думку, загальний торговельний оборот склав усього 3 млн. гривень по 68 угодах. Єдиним більш-менш торгованим емітентом на вчорашній сесії був металургійний комбінат "Азовсталь", що також став лідером за обсягом (14 угод).

"Як ми й очікували, український фондовий ринок повернувся на "ведмежу" стежку на тлі вільного падіння котирувань на світових майданчиках. Оновлений індекс ПФТС втратив 4,9%, досягши нового мінімуму поточного року, внаслідок корекції більшості з 19 складових свого кошика (Полтавський ГЗК тимчасово виключений з розрахунку індексу). У той же час індекс широкого ринку Foyil 40 Ukraine продемонстрував більш скромне зниження, просівши всього на 1,7%. У середу американські ринки закрилися падінням у середньому на 8%, у той час як азіатські індекси "схудли" у середньому від 3% до 11%. Сьогодні торги на європейських майданчиках і біржах ринків, що розвиваються, відкрилися різким зниженням. Ми очікуємо, що український фондовий ринок буде перебувати під впливом песимістичних настроїв у світі і продовжить корекцію з низькими обсягами торгів", - відзначають експерти.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua