Ford може продати акції Mazda


Ford може продати акції Mazda

Автомобільна компанія Ford Motor Co. розглядає можливість продажу частки в японській Mazda Motor Co, заявило у суботу джерело, знайоме із ситуацією.

Такий крок є одним із заходів боротьби автомобільних компаній США з падінням продажів і світовою кризою кредитування. Про це повідомляє Reuters.

Японський канал NHK повідомив раніше, що Ford, якому належить 33,4% акцій Mazda, розглядає можливість продажу 20% і вже звернувся до японських компаній із пропозицією, додавши, що Mazda також може купити частину пакета акцій.

Джерело не вказало, скільки акцій Ford планував продати. Ринкова капіталізація Mazda становить близько 408,5 млрд. ієн ($4,1 млрд.), а вартість усього пакета виходячи із цього становить близько $1,36 млрд.

Падіння продажів автомобілів і світова криза ліквідності привели до падіння вартості акцій компанії Ford та її американського конкурента General Motors Corp., а інвестори задаються питанням про їхні подальші плани.

Голова Ford Алан Мулаллі спростував інформацію про направлення документів про банкрутство, відзначивши, що автовиробник номер 2 у США зосереджений на виході із кризи та управляє коштами "дуже і дуже розумно".

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua