Мінприроди України виставить у листопаді на аукціон 38 ліцензій на розробку газових та вугільних родовищ


Мінприроди України виставить у листопаді на аукціон 38 ліцензій на розробку газових та вугільних родовищ

Міністерство навколишнього природного середовища України 10 листопада проведе аукціон із продажу 38 дозволів (ліцензій) на право користування надрами.

Відповідно до повідомлення Мінприроди, опублікованого в пресі в четвер, серед запропонованих на продаж ліцензій: 11 - на геологічне вивчення піску, одна - на його видобуток, по дві - на геологічне вивчення та розробку родовищ газу, вапняку, граніту і лікувальних грязів, чотири - на видобуток суглинків, дві - на їхнє геологічне вивчення, по дві - на видобуток вапняків, по одній - на видобуток крейди, цегельної сировини, лабрадориту, бурого вугілля, граніту, вапняку і бурого залізняку, по одній - на геологічне вивчення та розробку родовищ фосфоритів і крейди, первинних каолінів, одна - на геологічне вивчення родовищ будівельного піску.

Заявки на участь в аукціоні буде приймати Державна геологічна служба до 24 жовтня включно.

Початкова вартість ліцензій на розробку двох родовищ газу на Мар’ївському полігоні (Луганська обл., Перевальський і Попаснянський р-ни) становить 1,323 млн грн і 1,35 млн грн відповідно, а на видобуток бурого вугілля (Ново-Дмитрівське родовище, Харківська обл., Барвінковський р-н) - 70,5 млн грн.

Переможець торгів, відповідно до регламенту, повинен протягом 30 календарних днів після дати проведення аукціону оплатити ліцензію в національній валюті України.

Порядок проведення в 2008 році аукціонів із продажу спеціальних дозволів, яким установлюються умови участі, визначений постановою Кабінету міністрів №525 від 4 червня поточного року.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua