В Азії готуються до масового закриття хедж-фондів


В Азії готуються до масового закриття хедж-фондів

Число закриттів азіатських хедж-фондів виросло цього року на 19%, оскільки клієнти забирають усе більше грошей з фондів у США і Європі. Переважній більшості інвесторів необхідно вирішити до кінця вересня, які кошти вони виведуть із фондів під кінець року. Цього разу такі рішення будуть прийматися в умовах загальної паніки, повідомляє агентство Bloomberg

"Цілком можливо, що ряди азіатських хежд - фондів до кінця року значно зрідіють", - заявив в інтерв'ю агентству керівник сінгапурської консалтингової фірми GFIA Pte Пітер Дуглас.

"Майже всі без винятку менеджери, з якими ми спілкуємося в Азії, спостерігають відтоки капіталу - частково в незначних обсягах, частково основного '', - ремствує Дуглас.

Приблизно 70 хедж - фондів в Азії закрилися за перші 6 місяців поточного року, у той час, як торік за перші 8 місяців цей показник не перевищив 60. Багато акцій, у які хедж-фонди воліли вкладати кошти, останнім часом сильно знецінилися.

Інвестори можуть почати масовий вивід коштів з фондів після того, як американські законодавці відхилили план порятунку американської економіки на $700 млрд.

У цей час в Азії працюють 618 менеджерів, керуючих 1199 хедж - фондами, активи яких скоротилися з $176 млрд. наприкінці 2007 року до $168 млрд. у серпні поточного.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua