Експерт: Український фондовий ринок на сьогоднішніх торгах йде за світовим трендом


Експерт: Український фондовий ринок на сьогоднішніх торгах йде за світовим трендом

Український фондовий ринок під час сьогоднішніх торгів йде за світовим негативним трендом, відзначила аналітик інвестиційної компанії Foyil Securities Анастасія Сергієнко.

Вона нагадала, що після того як Палата представників Конгресу США проголосувала проти законопроекту, що дозволив би уряду провести викуп неліквідних активів банків на 700 млрд. доларів, основні американські індекси DJIA (-7,0%), S&P 500 (-8,8%) і NASDAQ Composite (-9,1%) потягнули за собою азіатські ринки ( у середньому -3%). Дана тенденція протривала при сьогоднішньому відкритті європейських фондових майданчиків, повідомила аналітик.

За словами А.Сергієнко, передостанній день вересня на українському фондовому ринку був наповнений технічними угодами, які принесли 26,6 млн. грн., і низькою активністю учасників. Вона відзначила, що індекс ПФТС учора продовжив падіння і втратив 1,4%, що на тлі корекції закордонних ринків виглядало незначно. Наприклад, російський РТС упав у понеділок на 7,1%, а європейські індекси в середньому втратили 4,5%, нагадала аналітик.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "УНІАН", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua