Ющенко запросив в Україну спеціалістів Нью-Йоркської фондової біржі


Ющенко запросив в Україну спеціалістів Нью-Йоркської фондової біржі

Представники Нью-Йоркської фондової біржі найближчим часом відвідають Україну для розробки спільних механізмів співробітництва.

Відповідні домовленості були досягнуті під час зустрічі Президента Віктора Ющенка з головним керівником Нью-Йоркської фондової біржі Дунканом Нідерауером, повідомили в прес-службі Глави держави.

Під час зустрічі сторони обговорили перспективи співробітництва України і США у фінансовій сфері. "Мені приємно відзначити, що стратегічний характер партнерства між нашими країнами з кожним роком набуває усе більш практичного значення", - сказав Ющенко.

На думку експертів, сказав він, наступний рік повинен стати ключовим для виходу українських компаній на ринок первинного публічного розміщення акцій (IPO) на закордонних торговельних майданчиках.

Дуже важливим у цьому контексті є розвиток відносин українських компаній з Нью-Йоркською фондовою біржею, що є найбільшим ринком капіталу у світі, сказав Президент. Глава держави висловив подяку цій установі і Нідерауеру за сприяння розвитку такого співробітництва. Президент підкреслив, що сподівається на його поглиблення в майбутньому.

Серед позитивних кроків двостороннього співробітництва Президент назвав створення українсько-американської Ради торгівлі та інвестицій, перше засідання якого повинно відбутися на початку жовтня в Києві.

"Реальним свідченням результативності нашого партнерства є динамічний розвиток торгово-економічних відносин", - сказав Віктор Ющенко. Він нагадав, що в 2007 році обсяг торгівлі між Україною і США позначений рекордним показником за всю історію двосторонніх відносин 3,3 млрд. дол., а за перше півріччя 2008 року вже досяг 2,5 мільярдів доларів.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua