Російська біржа запускає індекс для іноземних паперів


Російська біржа запускає індекс для іноземних паперів

Фондова біржа РТС 16 вересня 2008 року запускає організований позабіржовий ринок іноземних цінних паперів - RTS Global.

RTS Global дозволяє російським інвесторам одержати доступ до іноземних цінних паперів, повідомляє біржа. Це передбачає можливість виставляння індикативних котирувань іноземних цінних паперів, укладання позабіржових угод з використанням технологій центру електронних договорів РТС, а також розрахунки по угодах з іноземними цінними паперами в ЗАТ Депозитарно-клірингова компанія.

Проект RTS Global реалізований на базі технологій інформаційної системи індикативних котирувань RTS Board. Завдяки RTS Global доступ до іноземних цінних паперів одержують всі користувачі RTS Board.

В RTS Global включаються закордонні цінні папери, випущені іноземними емітентами як для локальних, так і міжнародних закордонних ринків. На першому етапі в RTS Global включені 40 цінних паперів: найбільш ліквідні на міжнародних фондових біржах депозитарні розписки на акції російських емітентів, депозитарні розписки іноземних компаній, активи (бізнес) яких зосереджені на території РФ, акції іноземних фондів інвестують у СНД, а також цінні папери емітентів Казахстану, України, Туркменії, Канади та інших країн ближнього і далекого зарубіжжя.

Раніше повідомлялося, що РТС планує організувати в Україні своє представництво з метою збільшити кількість російських інвесторів на ринку капіталу, що ще розвивається, країни.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua