Експерт: Індекс ПФТС сьогодні, очевидно, опуститься нижче 400 пунктів


Експерт: Індекс ПФТС сьогодні, очевидно, опуститься нижче 400 пунктів

Індекс ПФТС за підсумками сьогоднішньої торговельної сесії, очевидно, оновить річний історичний мінімум та опуститься нижче психологічної позначки 400 пунктів. Таку думку висловила аналітик інвестиційної компанії "Проспект Інвестментс" Олена Євдоченко.

За її словами, підставою для такого прогнозу є падіння котирувань по низці українських паперів на відкритті ринку у вівторок, 16 вересня. У підсумку об 11:15 біржа ПФТС вкотре призупинила торги, нагадала аналітик. Як повідомила О.Євдоченко, акції "Азовсталі" упали на відкритті на 18,45%, "Центренерго" - на 15%, Єнакіївського металургійного заводу - на 16,8%, Крюківського вагонобудівного заводу - на 23%, "Укрнафти" - на 22%, ММК ім.Ілліча - на 19,2%, Алчевського меткомбінату - на 18,7%, "Західенерго" - на 11%.

На думку аналітика, на ситуацію на українському фондовому ринку може вплинути рішення щодо ставки ФРС США. "У випадку, якщо за підсумками сьогоднішнього засідання ФРС ставка буде знижена, імовірно, цей факт стане якимсь імпульсом для корекції ринку вгору", - вважає О.Євдоченко. Вона відзначила, що результат засідання стане відомий сьогодні пізно ввечері.

Як повідомлялося, фондова біржа ПФТС призупинила сьогодні торги з 11:15 до 14:00. Як відзначається на сайті біржі, торги припинені внаслідок "зниження цін на акції до рівня, визначеного нормативними документами ПФТС". З початку вересня ПФТС припиняла торги вже кілька разів. Відповідно до рішення від 23 квітня 2008 року, рада ПФТС вправі призупинити торги на біржі, у випадку якщо падіння котирувань 75% акцій, що входять в індексний кошик ПФТС, становить більше 7%.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "УНІАН", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Весь ринок:Фондовий ринок
Все, що ми знаємо про:ПФТС
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua