Результати торгів ПФТС (п'ятниця -12 вересня)


У п’ятницю, 12 вересня, індекс ПФТС виріс на 1,26% (до 435,03 пунктів) у рамках корекції на російському й американському фондових ринках.

Позитиву інвесторам додала інформація про відновлення ведення переговорів Lehman Brothers стосовно продажу контрольного пакету акцій. Нагадаємо, що позавчора новини про неочікувано великі збитки компанії стали причиною зниження котувань акцій банків на східних і західних торгівельних майданчиках.

Обсяг торгів був у 1,5 рази менший, аніж у четвер, і склав 11 млн. грн.

Фондові ринки США у п’ятницю відкрилися падінням після виходу даних про зниження роздрібного продажу. А тому на понеділок ми прогнозуємо продовження медвежого тренду. Наскільки стрімким буде падіння залежить від того, як будуть проходити торги на російському ринку цінних паперів і чи продовжуватиметься відтік капіталу.

Варто зауважити значний ріст металургії в останній день тижня: Єнакієвський метзавод (8,05%), Азовсталь (3,57%), ММКІ ім. Ілліча (1,5%) і Алчевський меткомбінат (1,18%). Серед інших представників сектору ГМК відзначимо слабкість позицій Авдіївського коксохіму (-2,74%).

У хімічній промисловості (а не у ГМК, як було помилково зазначено у огляді за вівторок, 9 вересня) згадаємо ріст Стиролу (1,67%).

Доволі невисоку активність і слабкий ріст продемонстрували представники машинобудування: Крюківський вагонобудівний завод (0,65%) і Мотор Січ (0,25%).

Енерго генерувальні компанії впевнено виросли: Західенерго (4,53%), Донбасенерго (4,41%) та Центренерго (2,08%).

Безумовним лідером дня за підвищенням котувань став фінансовий сектор: Райфайзен банк Аваль (11,59%), Форум (10,53%) та Укрсоцбанк (7,78%). Поведінку торговців пояснюємо позитивними новинами щодо четвертого інвестиційного банку США - Lehman Brothers.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Весь ринок:Фондовий ринок
Все, що ми знаємо про:ПФТС
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua