Walgreen погодилась придбати Longs Drug Stores за 3 млрд дол.


Walgreen погодилась придбати Longs Drug Stores за 3 млрд дол.

Найбільша американська мережа роздрібної торгівлі медикаментами Walgreen Co. погодилася придбати свого конкурента Longs Drug Stores Corp.

Відповідно до опублікованого сьогодні прес-релізу Walgreen, компанія виплатить готівкою 75 дол. за кожну акцію Longs Drug Stores і викупить її боргові зобов'язання. Таким чином, очікується, що загальна сума угоди складе приблизно 3 млрд дол. Як повідомляється в прес-релізі, у результаті угоди Walgreen придбає роздрібні аптекарські магазини Longs Drug Stores у штатах Каліфорнія, Невада, Арізона і Гаваї.

Walgreen Co. - найбільша американська мережа роздрібної торгівлі медикаментами. Чистий прибуток компанії за 9 місяців 2007-2008 фінансового року, що завершився 31 травня ц.р., виріс на 5% - до 1,71 млрд дол. (1,72 дол./акція) у порівнянні з 1,64 млрд дол. (1,63 дол./акція), отриманими за аналогічний період роком раніше. Обсяг продажів Walgreen за звітний період збільшився на 10,2% і склав 44,44 млрд дол. проти 40,34 млрд дол. за 9 місяців попереднього фінансового року. Прибуток компанії до оподатковування за 9 місяців 2007-2008 фінансового року досягла 2,73 млрд дол. і перевищила на 5,8% аналогічний показник 2007р., зафіксований на рівні 2,58 млрд дол.

Перший магазин Longs Drug Stores був відкритий в 1938 р. У цей час компанія має більше 490 магазинів роздрібної мережі, багато з яких розташовані в штатах Каліфорнія, Гаваї і Невада.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua