Уряд США втрутився у продаж Lehman Brothers


Уряд США втрутився у продаж Lehman Brothers

ФРС і Мінфін США почали переговори з інвесторами з метою оформлення договору щодо продажу інвестиційного банку Lehman Brothers до наступного понеділка. Серед можливих покупців називають Bank of America і британський Barclays Bank. Таким чином, Вашингтон, не вдаючись при цьому до бюджетних коштів, сподівається допомогти Lehman Brothers, що втратив 74% своєї вартості за тиждень.

Bank of America попередив, що буде готовий до співробітництва тільки якщо уряд "пожвавить" Lehman, пише Financial Times. Поки не ясно, чи візьмуть європейські банки участь в угоді. Мова йде про BNP Paribas, HSBC, Deutsche Bank або Santander, говориться у виданні.

Тільки на вчорашніх торгах акції Lehman Brothers впали на 42 %, до $4,2 за акцію. Ситуація більш ніж жалюгідна, зважаючи на те, що в лютому цього року, папери інвестбанку котирувалися по $60 за акцію.

Один зі сценаріїв з виходу із кризи полягає в тому, щоб декілька покупців придбали різні частки Lehman, хоча джерела, близькі до переговорів відмітили, що, швидше за все, у найближчі дні ніякого конкретного договору підписано не буде. Усе залишиться лише на рівні переговорів.

"Хоча багато інвесторів вважає, що банк має шанси вибратися із кризи, його клієнти усе більше і більше впадають в істерику при спілкуванні з Lehman ", - говорить аналітик однієї з нью-йоркських брокерських контор Вільям Лефковіц.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua