Фондові торги в США 11 вересня відкрилися зниженням провідних індексів на тлі макроекономічних новин


Фондові торги в США 11 вересня відкрилися зниженням провідних індексів на тлі макроекономічних новин

Фондові торги в США 11 вересня відкрилися зниженням провідних індексів. Негативний вплив на настрій інвесторів зробили макроекономічні новини. Зокрема, сьогодні Міністерство торгівлі США повідомило, що негативне сальдо торгового балансу США в липні 2008 р. збільшилося в порівнянні з переглянутим значенням за червень 2008 р. на 5,8% і склало 62,2 млрд дол.

Аналітики прогнозували, що негативне сальдо торгового балансу складе 58 млрд дол. Також сьогодні було обнародувано повідомлення Міністерства праці, згідно якій ціни на імпортні товари і послуги в серпні 2008 р. знизилися на 3,7% в порівнянні з попереднім місяцем. Аналітики прогнозували зниження цього показника на 1,7%.

Одним з лідерів падіння стала американська брокерська компанія Lehman Brothers Holdings. Причиною обвалу котирувань на 39,7% стало пониження прогнозу по прибутку компанії на 2008 р. аналітиками Oppenheimer & Co., а також пониження прогнозу за вартістю акцій аналітиками з найбільшого в США банку Citigroup Inc. Подешевшали і цінні папери інших фінансових компаній, включаючи Washington Mutual (-13%), а також Citigroup (-4,12%).

В той же час на тлі зниження цін на нафту подорожчали акції найбільшого в США виробника автомобілів General Motors Corp. (+1,16%), на 2,8% підвищилися котирування акцій компанії UAL Corp., що управляє найбільшим американським авіаперевізником United Airlines. У свою чергу пониження вартості енергоресурсів привело до зниження котирувань нафтових компаній, включаючи лідерів сектора Chevron Corp. (-0,9%) і Exxon Mobil Corp. (-1%).

Станом на 17:47 індекс Dow Jones знизився на 39 пункту (-0,35%) - до 11229,92 пункту, індекс Nasdaq - на 0,59 пункту (-0,03%) - до 2228,64 пункту, індекс S&P знизився на 3,46 пункту (-0,28%), склавши 1228,58 пункту.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua