Російські фондові індекси впали третій раз підряд


Російські фондові індекси впали третій раз підряд

Російські фондові індекси на торгах 11 вересня знову закрилися в мінусі, втративши за день два-три відсотка. Таким чином, за підсумками останніх трьох сесій РТС і ММВБ опустилися приблизно на 15 відсотків.

Судячи з графіків російських індексів, всю першу половину дня фондові показники перебували в незначному плюсі, однак потім пішли в мінус, наслідуючи європейські індекси. У підсумку до закриття сесії 11 вересня РТС упав на 2,72 відсотки до 1298,08 пункту, а ММВБ - на 3,74 відсотки до 1073,02 пункту.

Краще за всіх на ринку виглядали акції металургійних компаній і фірм, що спеціалізуються на споживчих товарах. Більше від інших пішли в мінус цінні папери енергетичних і фінансових корпорацій. Наприклад, акції Ощадбанку на РТС втратили у вартості майже шість відсотків.

11 вересня президент Росії Дмитро Медведєв зажадав від уряду і Центробанку допомоги російським фінансовим ринкам. У свою чергу, у ЦБ визнали дефіцит ліквідності в банківській системі і запевнили, що готові кредитувати банки і далі. Проте, ці новини не викликали очікуваного підйому ринку.

Протягом літа 2008 року РТС і ММВБ упали приблизно на 30 відсотків, а вересень почався для них практично безперервним обвалом. Зараз фондові індекси перебувають на рівні дворічних мінімумів.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua