0 800 307 555
0 800 307 555

14 страховиків України вирішили створити свою федерацію


14 страховиків України вирішили створити свою федерацію

14 страхових компаній на установчих зборах вирішили створити Українську федерацію страхування (УФС). Про це повідомив голова правління СК "Український страховий альянс" Андрій Перетяжко.

Він повідомив, що метою створення організації є співробітництво її членів з державними органами, що регулюють ринок страхових послуг, щодо розробки правової бази і питань відповідності європейським стандартам страхування.

За словами Перетяжко, УФС не має наміру позиціонувати себе конкурентом Ліги страхових організацій.

Ініціаторами створення УФС виступили страхові компанії "Оранта", "ІНГО Україна", "ТАС", "Generali Garant Страхування", "Кредо-Класик", "Брокбізнес", "Оранта-Життя", "Універсальна", "Український страховий альянс", "Веско", "Generali Garant Страхування Життя", "Європейське туристичне страхування", "Чеська страхова компанія - Страхування життя" і "Просто-страхування. Життя та пенсія".

Державна реєстрація організації буде здійснена протягом 2 місяців.

Як повідомлялося, 120 учасників українського ринку страхування входять у Лігу страхових організацій (ЛСОУ), що заснована в 1992 році.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Українські Новини", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Опитування
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua