РТС відкриє біржу в Україні в І півріччі 2009р


РТС відкриє біржу в Україні в І півріччі 2009р

РТС, друга за розміром російська фондова біржа, планує запустити біржу в Україні в першому півріччі наступного року, заявив голова правління РТС Роман Горюнов в інтерв'ю Financial Times.

За його словами, біржа буде розташована в Києві.

План полягає в тому, щоб "розвивати український ринок з використанням російської технології і залученням російських учасників на український ринок", сказав Р.Горюнов.

Як повідомлялося раніше, на початку серпня Антимонопольний комітет України дозволив ВАТ "Фондова біржа "РТС" та 21 українській компанії створити ВАТ "Українська біржа" з метою інтеграції фондових ринків і біржових систем України та Росії, а також надання доступу українським інвесторам до російських активів і навпаки. Статутний капітал "Української біржі" складе $2,4 млн. РТС стане власником 49% акцій.

У рамках нового майданчика буде організований спот і терміновий ринки. Раніше передбачалося, що біржа буде запущена до кінця 2008 року.

За даними Державної комісії цінних паперів і фондового ринку, на Україні в цей час працює 8 фондових бірж та одна торгово-інформаційна система, обсяг торгів на яких в 2007 році склав 36,9 млрд гривень. Найбільшою біржею в Україні є ПФТС, на яку припало за цей час 87,4% усього організованого ринку.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Фондовий ринок
Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua