БМ Банк реорганізувався з ТОВ у ВАТ


БМ Банк реорганізувався з ТОВ у ВАТ

БМ Банк (Київ), що входить у групу середніх, реорганізувався з товариства з обмеженою відповідальністю у відкрите акціонерне товариство.

Про це говориться в повідомленні банку.

"Шевченківською районною державною адміністрацією в місті Києві здійснена державна реєстрація юридичної особи ВАТ "БМ Банк", створеної в результаті реорганізації ТОВ "БМ Банк", про що в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб і фізичних осіб-підприємців зроблено запис і видано Свідоцтво про державну реєстрацію юридичної особи Серія А01 №303577.", - говориться в повідомленні.

Національним банком України внесений запис про реєстрацію банку до Державного реєстру банків і видане відповідне свідоцтво.

ВАТ "БМ Банк" є правонаступником всіх прав та обов'язків ТОВ "БМ Банк".

Склад керівництва, місцезнаходження, МФО і номери поточних рахунків банку під час реорганізації не змінилися.

Банк здійснив реорганізацію з метою приведення своєї організаційно-правової форми у відповідність із вимогами нової редакції закону "Про банки та банківську діяльність".

Закон передбачає можливість створення в Україні банків лише у формі відкритих акціонерних товариств або кооперативних банків.

Як повідомляло агентство, активи БМ Банку на 1 липня склали 1 927,9 млн. гривень, кредитний портфель - 1 417,5 млн. гривень, власний капітал - 348,4 млн. гривень.

Січень-червень банк закінчив із прибутком 2,408 млн. гривень, за 2007 рік отримав прибуток 5,702 млн. гривень.

Власником ВАТ "БМ Банк" є російський Банк Москви (99,91%).

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Українські Новини", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua